logo, kancelaria adwokacka legionowo

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Poznaj nas lepiej.

#1

profesjonalizm

Jesteśmy kancelarią adwokacką oferującą kompleksową obsługę prawną dla biznesu, zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Kancelaria została założona przez dwóch adwokatów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i umiejętności – adwokat Dagmary Jabłońskiej oraz adwokata Łukasza Jabłońskiego.

#2

odwaga

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego przypadku. Mamy świadomość, że prowadzenie biznesu wiąże się z licznymi wyzwaniami i problemami, dlatego wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów oraz przezwyciężaniu trudności. W naszej kancelarii cenimy sobie otwartość i elastyczność.

#3

skuteczność

Nasza pasja do prawa, energia oraz pełne zaangażowanie w każdą sprawę pozwoliły nam stworzyć kancelarię, która jest gotowa sprostać każdemu wyzwaniu.

#4

DETERMINACJA

Oferujemy kompleksową obsługę prawną na każdym etapie sprawy, począwszy od udzielania porad prawnych, aż do skutecznej reprezentacji klienta przed sądem. Nie ma dla nas spraw niemożliwych, a każde zlecenie traktujemy jako priorytetowe i wymagające pełnej uwagi.

#5

OTWARTOŚĆ

Zapraszamy na spotkania w siedzibie naszej kancelarii w podwarszawskim Legionowie lub oferujemy możliwość spotkania online w zależności od tematyki spotkania. Pomagamy przedsiębiorcom na terenie kraju, jak również obsługujemy klientów z zagranicy.

 

Jabłońska Jabłoński Adwokaci legionowo.

Jabłońska Jabłoński Adwokaci to renomowana kancelaria adwokacka w Legionowie. Nasz zespół adwokatów stale rozwija swoją wiedzę prawniczą i śledzi najnowsze trendy oraz zmiany w przepisach, aby zapewnić naszym klientom najbardziej aktualne i skuteczne doradztwo. Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie karnym gospodarczym i skarbowym, restrukturyzacjach i upadłościach, prawie pracy, nieruchomościach i prawie budowlanym, windykacji należności, przepisach o ochronie danych osobowych oraz compliance i procedurach AML.

Jako kancelaria adwokacka w Legionowie, kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdej prowadzonej przez nas sprawy. Naszym celem jest troska o interesy naszych klientów oraz zapewnienie im skutecznego i kompleksowego wsparcia prawnego, dostosowanego do ich konkretnych potrzeb.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i osiągnięć, które przyczyniły się do zbudowania silnej reputacji jako kancelaria adwokacka w Legionowie. Nasza kancelaria składa się z zespołu doświadczonych adwokatów. Adwokat Łukasz Jabłoński, partner kancelarii, adwokat i licencjonowany doradca restrukturyzacyjny . Specjalizuje się w doradztwie prawnym dla biznesu, sprawach karnych gospodarczych i skarbowych oraz procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Adwokat Dagmara Jabłońska, partner kancelarii, adwokat. Wspiera przedsiębiorców w ich działalności oraz świadczy usługi prawne dla biznesu. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie gospodarczym, ochronie danych osobowych i compliance.

Szukasz skutecznej i rzetelnej kancelarii adwokackiej w Legionowie? Skontaktuj się z nami! Wspomożemy Cię naszym doświadczeniem, niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady prawnej, reprezentacji w sądzie, negocjacji umów czy pomocy w rozwiązywaniu sporów, uważamy, że każdy problem ma swoje rozwiązanie – a my pomożemy Ci je znaleźć. Skorzystaj z naszej pomocy już dziś! Jabłońska Jabłoński Adwokaci Kancelaria Adwokacka Legionowo.